Pierwszy mecz na własnym boisku w tym sezonie!

Już dziś nasza drużyna na własnym stadionie podejmie zespół "Błękitnych" Żeglce. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie 17.

Nasz przeciwnik to spadkowicz z "B" klasy, który grał tam przez ostatnie dwa sezony. Poprzedni sezon nie był udany dla tej drużyny i musieli pogodzić się ze spadkiem. W pierwszym meczu rozpoczętej przed tygodniem rundy zespół "Błękitnych" zremisował z "Tornado" Wrocanka 1:1 na wyjeździe.

Nasz zespół po porażce z "Beskidem" Równe na ich terenie, chce pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony odnosząc zwycięstwo, w co wszyscy mocno wierzymy.

Dzisiejszy mecz sędziować będą:  Frankowicz, Śnieżek, Belczyk

Zapowiada się dobry mecz, ponieważ obie drużyny będą walczyć o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, więc emocji na pewno nie zabraknie.

Wszystkich sympatyków "Iskry" serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania zawodników w walce o pierwsze punkty. Widzimy się na stadionie o godzinie 17.

Wiadomości (utwórz nową)