Porażka na inauguracje !

Dnia 14 sierpnia zmagania o mistrzostwo klasy C rozpoczęła nasza drużyna. Nie był to udany początek, ponieważ przegrywamy mecz z drużyną "Beskid" Równe w stosunku 3-2 dla zespołu gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2-2. Bramki dla naszej drużyny strzelali Daniel Bereś po dośrodkowaniu Arkadiusza Owoca oraz kapitan "Iskry" Przemysław Łochański - z rzutu wolnego. Niestety w dość pechowy sposób dajemy sobie strzelić trzecią bramkę w drugiej połowie. W ten sposób na pierwsze punkty musi jeszcze poczekać, ale jesteśmy optymistami.

Skład i ustawienie naszej drużyny mogą Państwo sprawdzić w oknie poprzedni mecz, klikając na "szczegóły meczu"

Dziękujemy zawodnikom "Iskry" za zaangażowanie na boisku i walkę o zwycięstwo, a drużynie "Beskidu" gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w lidze.

Już w tą sobotę (wyjątkowo)  nasza drużyna podejmie "Błękitnych" Żeglce na stadionie we Wróbliku Szlacheckim. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17. Serdecznie zapraszamy naszych kibiców do wspierania Iskry w walce o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.