Remisujemy z faworytem na wyjeździe.

W niedzięle 28.08.2016r. udajemy się na mecz wyjazdowy do KS Szczepańcowa. Nie ma co ukrywać, iż pewniakiem do zainkasowania 3pkt była drużyna gospodarzy.
Nasz zespół po odprawie oraz silnej motywacji zawodników między sobą bez kompleksów podejmujemy walkę z przeciwnikiem od pierwszego gwizdka.
W pierwszych 15 minutach widać nieznaczną przewagę KS'u. Po dobrej grze defensywy oraz goalkepera wychodzimy "na zero" z tyłu. Trener W. Łach przestawia formację
drużyny w taki sposób, że kolejne 15minut jest nasze. Kilka dogodnych sytuacji wypracowali nasi pomocnicy, ale bez skutku, ponieważ obrona rywala również dobrze
prezentowała swoje umiejętnośći w tym spotkaniu. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0, po kilku świetnych akcjach Bartłomieja Burczyka i nie wykorzystanych szansach
Rafała Czyża. W przerwie meczu odpoczywamy w cieniu drzew w którym i tak panuje 30 stopni Celsjusza. Druga połowa to bardzo wyrównane widowisko, które obfitowało wiele
akcji podbramkowych. W 70 minucie spotkania słupek KS'u obija Buczek Bartłomiej, a dobitki na pustą bramkę nie wykorzystuje Edwin Szajna. Ostatnie 20 minut to kilka
świetnych podań w stronę Rafała Kaczkowskiego, którego intencje świetnie odczytywali stoperzy KS'u. W 85 minucie po prostopadłym zagraniu zawodnik Szczepańcowej wbiega
w pole karne i po interwencji Szymona Łochańskiego sędzia odgwizduje kontrowersyjny rzut karny, jednak po paru sekundach arbiter głowny dostrzega sędziego liniowego
z uniesioną chorągiewką, cofa decyzje i wznawiamy grę. Wynik nie ulega zmianie, do końca meczu utrzymuję sie 0:0 co uważamy za sprawiedliwe. Drużynie gospodarzy
dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek.